HEMEN ÜYE OLUN YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN.
Ana Sayfa
Ara
MENÜ KAPAT
Giriş Yap / Kayıt Ol
Sepet

İade ve Değişimler

İade ve Değişimler

Siparişiniz 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra kargo süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık ve hijyen açısından önemli olup; paketi hasar görmemiş, tüm etiketleri üzerinde, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş halini gönderici ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermenizi rica ederiz.

Müşteri , üyenin 6502 sayılı tüketicinin konrunması hakkında yer alan ayıplı ürün/ayıplı hizmetlere ilişkin yasal hakları saklı olup kullanımı yasada belirtilen koşullara tabidir.

Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş, üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde ve kullanım kaynaklı hasar görmüş (yıpratılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, ürünün üzerinde herhangi bir leke oluşmuş vb.) ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir.

Kutusu açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek ya da aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gerçekleştirmeden önce değişim talebinizi info@mirelladahlia.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Talebinizin onaylandıktan sonra e-posta ile size iletilecek adrese ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İşlemlerinizde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturasız gönderilen ürünlerde iade ve değişi işlemi yapılmamaktadır.

İndirimli ürünlerde sadece değişim yapılmaktadır; iade kabul edilmemektedir.

Değişim ve iade ile ilgili her türlü sorunuzu info@mirelladahlia.com adresine yazabilirsiniz.

BERGRENA'nın (Satıcı) iade ve değişim işlemlerinde ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

BERGRENA'nın (Satıcı) satış koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan her alış veriş / kullanım öncesinde koşulların düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir.

Bu site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım ya da alışveriş yapılması söz konusu değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır. BERGRENA (Satıcı), önceden haber vermeksizin, genel olarak site yayına son verme, kapatma, sitede yer alan bütün içeriği, servisleri ve benzeri unsurları kısmen ya da tamamen değiştirme, kullanım dışı bırakma hakkını saklı tutmaktadır.

Satış Koşullarından doğabilecek ihtilaflarda BERGRENA'nın (Satıcı) defter ve iletişim logları dahil her türlü bilgisayar kayıtlarıyla BERGRENA (Satıcı) tarafından müşterilere yapılan e-mail, sosyal medya ve diğer dijital iletişim organları üzerinden yapılan bilgiler ve yazışmalar kesin ve münhasır delil teşkil eder.

Yukarıda ki şartlara uygun hallerde değişim / iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri / üye tarafından ödenecektir.

Sitenin kullanımıyla ilgili çıkabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır.

Satış koşullarına ilişkin ve müşteri / üye ile BERGRENA (Satıcı) arasında doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde ANKARA Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Yurt içi satışlarda Yurtiçi Kargo ile , yurt dışınsa ise PTT kargo ile çalışmaktayız.

Havale ve kredi kartı iadelerine ilişkin ödeme talimatı 2-4 iş günü içerisinde yapılacaktır. Kredi kartı iadeleri, ödeme yapılan ilgili ödeme platform üzerinden gerçekleşecek olup iadenin tamamlanma sürecinde firmamızın tasarrufu bulunmadığından , İlgili ödeme platformu ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler ise ilgili ödeme platformu tarafından kredi kartınıza her ay bakiye olarak yansıtılabilir.

Ödeme Yöntemleri