HEMEN ÜYE OLUN YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN.
Ana Sayfa
Ara
MENÜ KAPAT
Giriş Yap / Kayıt Ol
Sepet

Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Bu şartlar, BERGRENA ile bu web sitesinin kullanıcısı (“Siz”) arasındaki çevrimiçi ticaret anlaşmasını düzenler. İnternet sitesi. Bu web sitesine daha fazla erişmek için bu hüküm ve koşulları kabul etmelisiniz.

Bu web sitesi BERGRENA'ya aittir.

SİPARİŞ VERME VE ÖDEME

Çevrimiçi bir siparişi tamamlayarak, ürünü web sitemizdeki fiyattan satın almak için bir teklifte bulunuyorsunuz.

Online siparişin gönderilmesi sırasında ödeme yapılmalıdır. Ödeme yalnızca Visa ve MasterCard ile yapılabilir.

Bu web sitesi aracılığıyla verilen tüm çevrimiçi siparişler, etiketin BERGRENA tarafından onaylanmasına ve kabulüne tabidir. Çevrimiçi siparişinizin alındığını size e-posta ile göndereceğiz. Efendim, etiket, herhangi bir nedenle çevrimiçi siparişinizi reddedebilir ve göndermeden önce herhangi bir zamanda yaptığınız ödemeleri iade edebilir.

Çevrimiçi siparişin tamamı Sözleşmeye girdikten hemen sonra ödenmelidir. Web sitesindeki tüm işlemler Türk Lirası (TL) cinsinden yapılır.

BERGRENA etiket fiyatları, size önceden haber vermeksizin bu web sitesinde fiyat değişiklikleri veya yanlışlık olması durumunda değişebilir. BERGRENA etiket artan fiyatlar için ödeme talep ederse, siparişi iptal edebilirsiniz. Bu durumlarda siparişi iptal etme isteğinizin bildirimi, artışın ilanından itibaren yedi (7) iş günü içinde alınmalıdır.

İADE POLİTİKASİ
Tüm satışlar İade Politikamıza tabidir.

HATA POLİTİKASI
Size en yüksek standart ve kalitede ürünler sunmayı hedefliyoruz. Üretim hatası olan bir ürün aldıysanız, lütfen siparişinizi alır almaz bizimle iletişime geçin. Bu şekilde iade sürecinde size rehberlik edebilir ve sorunun çözülmesine yardımcı olabiliriz. Ön değerlendirme için lütfen ekibimize hasar, kusur veya arızanın resimlerini sağlayın.

Ürünün üretim hatası olduğu onaylanırsa, isteğiniz üzerine ürünü değiştirir veya ürünün fiyatını orijinal ödeme yönteminize iade ederiz. Ürünün kusurlu olmadığı veya garanti kapsamı dışında olduğu tespit edilirse, ürünü size geri göndeririz.

Makul görüşümüze göre, ürünün size satışını takiben, adil aşınma ve yıpranma, yanlış kullanım veya talimatlara uygun olarak kullanılmaması nedeniyle kabul edilemez kalitede hale gelmesi bir kusur oluşturmaz.

Daha fazla bilgi için lütfen tam İade Politikamıza bakın.

HEDİYE KARTLARI
Hediye Kartları yalnızca BERGRENA'da etiket web sitesinde kullanılabilir. Hediye Kartları yalnızca www.bergrena.com'da geçerlidir. Hediye Kartları satın alma tarihinden itibaren üç (3) yıl geçerlidir. Hediye Kartları nakit olarak kullanılamaz. Maalesef Bergrena etiketi, kaybolan veya çalınan Hediye Kartlarının sorumluluğunu üstlenmez. Bir sipariş hediye kartı kullanılarak yapılır ve ardından iptal edilir veya iade edilirse, satın alma işleminin hediye kartına atfedilebilen kısmı yalnızca mağaza kredisi olarak iade edilir. Hediye kartı satın alımları zaman zaman güvenlik kontrollerine tabi olabilir ve bu da işlem süresinin uzamasına neden olur.

WEB SİTESİ GÜVENLİĞİ
www.bergrena.com, SSL (Güvenli Yuva Katmanı) şifrelemesi ile korunmaktadır. SSL, web sitesinin güvenli bir alanına girdiğiniz her türlü verinin İnternet üzerinden aktarım sırasında şifrelenmesini sağlayan bir güvenlik cihazıdır. SSL, çevrimiçi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için güvenli bir ortam oluşturmak için veri şifrelemeyi kullanır. SSL'nin etkili olabilmesi için, SSL uyumlu bir tarayıcı kullanmanız gerekir.

BERGRENA etiketi, kredi kartı numaralarını çevrimiçi işlemlerden saklamaz veya saklamaz. Kredi kartı numaranızın son dört numarası ve son kullanma tarihi yalnızca sipariş doğrulama ve tanımlama amacıyla saklanır. Kredi kartının sahibinin izni olmadan kullanılması durumunda, kart sahibi, kredi kartı sağlayıcısına raporlama kurallarına ve prosedürlerine uygun olarak bildirimde bulunmalıdır.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
BERGRENA etiketi bu web sitesinde mümkün olduğunca doğru bilgi sağlamıştır. Siparişlerinizin ve ödemenizin ayrıntılarını güvende tutmak için mümkün olan tüm önlemleri alıyoruz, ancak bizim tarafımızdan ihmal edilmediğinde, üçüncü bir tarafın sağladığınız herhangi bir veriye yetkisiz erişim elde etmesi durumunda uğrayabileceğiniz kayıplardan sorumlu tutulamayız. web sitesine erişim veya sipariş verme.

Yasaların izin verdiği ölçüde, bu Sözleşmede özel olarak belirtilmeyen tüm garantiler, garantiler veya beyanlar hariçtir. BERGRENA etiketinin zorunlu bir garantinin veya zımni garantinin veya beyanının ihlalinden sorumlu olması durumunda, BERGRENA etiketin yükümlülüğü, kendi seçimine bağlı olarak, ürünlerin değiştirilmesi veya eşdeğer ürünlerin tedariki, ürünlerin onarımı veya ürünlerin değiştirilmesi veya onarılması.

FİKRİ MÜLKİYET
Bergrena etiketi, giysi tasarımlarında, kumaş tasarımlarında ve görsellerinde fikri mülkiyetin sahibidir. BERGRENA etiketi, BERGRENA'nın önceden yazılı izni olmaksızın tasarımlarının ve görsellerinin herhangi bir amaçla kullanılmasını yasaklar.

WEB SİTESİ KULLANILABİLİRLİĞİ
Nadiren de olsa, www.bergrena.com, planlanmış veya planlanmamış bir süre kapalı kalma süresi gerektirebilir. BERGRENA, etiket kesinti süresinin sınırlı olmasını sağlamaya çalışacaktır. BERGRENA etiketi, arıza süresindeki herhangi bir sonuçtan sorumlu tutulmayacaktır.

WEB SİTESİNİ KULLANIMINIZ
Bu web sitesini bu hüküm ve koşullara uygun olarak kullanacağınızı ve bu web sitesini herhangi bir yasadışı amaç için kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu web sitesinin güvenliğini ihlal etmeyecek veya ihlal etmeye çalışmayacaksınız. Bu web sitesine, etiketin bilgisayar sistemlerine veya bu web sitesinin diğer kullanıcılarının bilgisayar sistemlerine giremezsiniz. Bilgisayar korsanlığı, yetkisiz erişim, kötü niyetli hasar ve / veya müdahale anlamına gelir.

BERGRENA'ya göz atarken, alışveriş deneyiminizi kişiselleştirebilmemiz için bilgisayarınıza reklam çerezleri yerleştirilecektir.

Bu web sitesine girerek bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Zaman zaman bu Sözleşme gözden geçirilecek ve revize edilebilir. BERGRENA etiketi, bu Sözleşmeyi herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Bu tür değişiklikler bu web sitesinde yayınlanacaktır.

SONLANDIRMA
BERGRENA etiketi, ürünler gönderilmeden önce herhangi bir zamanda size ürün tedarik etme sözleşmesini feshetme hakkını saklı tutar. BERGRENA etiketi, bu Sözleşmenin feshedilmesinden kaynaklanan herhangi bir masraf veya zarardan size karşı sorumlu olmayacaktır.

Bu Sözleşmenin herhangi bir feshinden önce ürün size teslim edilmediyse, BERGRENA etiket, fesih öncesinde yapmış olduğunuz tüm ödemeleri iade edecektir.

BERGRENA etiketi, web sitemizin hüküm ve koşullarını ihlal etmeniz durumunda, bu web sitesini bildirimde bulunmaksızın kullanabileceğiniz sözleşmeyi derhal feshedebilir.

TAM SÖZLEŞME
Bu Satış Koşulları ve Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi, bu web sitesindeki diğer politikalarla birlikte, bizimle (BERGRENA) ve kullanıcı (kendiniz) arasındaki sözleşmenin tamamıdır.

BÖLÜNEBİLİRLİK
Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hükmünün yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu hüküm ayrılmış sayılacak ve mümkün olduğunda bu Hüküm ve Koşulların geri kalan hükümlerinin geçerliliği ve uygulanabilirliği etkilenmeyecektir.

UYGULANACAK HUKUK
Bu Hüküm ve Koşullar (ve sizinle aramızdaki tüm sözleşmeye bağlı olmayan ilişkiler) Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır ve her iki taraf da Ankara mahkemelerinin yargı yetkisine tabi olacaktır.

Ödeme Yöntemleri